Volkswagen
 

Møller Auto Ülemiste

Peterburi tee 2D, Tallinn 11415

Telefon 680 8100
Faks 680 8130
E-post ylemiste@moller.ee
Arved arved.tallinn@moller.ee
www.mollerauto.ee

Volkswagen autoabi 5347 0000

Ärinimi: Moller Auto Tallinn AS
Juriidiline aadress: Mustamäe tee 6, Tallinn 10621 

Møller Auto Ülemiste lahtiolekuajad:

Uute autode salong ja kasutatud sõidukite müük

  • E-R  09.00-18.00
  • L 10:00-15:00
  • P suletud

Teenindus

  • E-R  08.00-19.00
  • L 10:00-15:00
  • P suletud

Varuosad

  • E-R  09.00-18.00
  • L 10:00-15:00
  • P suletud

 

Haldus

Tarvi Hirv
juhataja
680 8100
tarvi.hirv@moller.ee

  Madlena Fara 
info- ja müügisekretär
680 8100
madlena.fara@moller.ee
Automüük
 

Margit Roosnurm
müügijuht
680 8107
margit.roosnurm@moller.ee

  Taivo Kutser
ärikliendi müügikonsultant
680 8100
taivo.kutser@moller.ee
 
 

Taimo Teimann
müügikonsultant
680 8106
taimo.teimann@moller.ee

Karolin Veermäe 
müügikonsultant
680 8118
karolin.veermae@moller.ee

 

Evelin Pärkman 
müügikonsultant
680 8104
evelin.parkman@moller.ee

Igor Kolektor
müügikonsultant
680 8114
igor.kolektor@moller.ee 

Varuosad
Raul-Bolek Aguraiuja
müügikonsultant
680 8108
raul-bolek.aguraiuja@moller.ee
  Madis Klaas
müügikonsultant
680 8109
madis.klaas@moller.ee
Töökoda
 

Olavi Randorg
teenindusjuht
680 8100
olavi.randorg@moller.ee

 

Eero Urvak 
hooldusnõunik
680 8112
eero.urvak@moller.ee

 

Rait Ustav
hooldusnõunik
680 8111
rait.ustav@moller.ee